Aktualności

 • 2012-03-20 - Informujemy, że od kwietnia dysponujemy w naszej Klinice nowoczesną metodą
  leczenia nadwagi i otyłości, jaką jest balon żołądkowy. Zabiegi wykonywane będą przez specjalistów
  pod opieką anestezjologiczną. Szczegółowe informacje dostępne są w dziale Leczenie.

 • 2011-04-01 - Od kwietnia we wtorki zapraszamy Państwa na Konsultację Chirurga Naczyniowego Doktora. Bogumiła Koncewicza- Żyłki. Zapewniamy Państwu konsultację, diagnostykę oraz pełne leczenie, zarówno inwazyjne jaki i nieinwazyjne z zakresu chorób naczyń.
   
 • 2011-01-01 - Witamy Państwa w nowym 2011 roku. Informujemy że także w tym roku zapewniamy Państwu pełen szybki dostęp do najwyższej jakości świadczeń stomatologicznych i medycznych. Informujemy, że także w tym roku świadczenia chirurgii stomatologicznej są udzielane w ramach NFZ.
  Klinika Artmed ma podpisaną umowę z NFZ również na opiekę hospicyjno-paliatywną w ramach Hospicjum domowego. Gwarantujemy bezpłatną pomoc medyczną i psychologiczną osobom cierpiącym i nieuleczalnie chorym.
  Od 2011 roku możecie Państwo skorzystać z porady lekarza ginekologa - Pani doktor Aliny Kotiuszko a także pomocy fizjoterapeuty, także w ramach wizyt domowych.
  Serdecznie zapraszamy.
   
 • 2010-05-12 - Mija rok istnienia i funkcjonowania Kliniki Medycznej Artmed.
  Przez ostatni rok skorzystało z naszych porad i leczenia wielu Pacjentów. Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Staramy się nie zawieść w przyszłości.
  Nasza Klinika przez pierwszy rok działalności bardzo się rozwinęła. Dysponujemy już gronem, specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Udzielamy na bieżąco swiadczeń stomatologicznych przez sześć dni w tygodniu. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym i narkozie. W nastepnym roku naszej działalności nadal stwiamy na rozwój zarówno technologiczny jak i edukacyjny.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii, gdzie możecie Państwo zobaczyć jak pracujemy. Zapraszamy także do naszej Kliniki
   
 • 2009-12-05 - W ramach dnia otwartego, w naszej klinice odbędą się bezpłatne specjalistyczne konsultacje neurologiczne dla mieszkańców miasta Krosna i okolic. Przyjmuje doktor Tomasz Marosz specjalista neurolog. Bliższe informacje i rejestracja pod naszym numerem tel. 721-721-330. Serdecznie zapraszamy. Ilość konsultacji ograniczona.
   
 • 2009-11-08 - (niedziela) w godzinach 8.00 -16.00 zapraszamy na bezpłatne badania gastroskopowe w ramach dnia otwartego Kliniki. W trakcie badań wykonywana będzie także bezpłatna diagnostyka w kierunku bakterii Helicobacter Pylori, odpowiedzialnej za chorobę wrzodową żołądka. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem tel. 721-721-330. Pacjenci chcący skorzystać z  badań powinni pozostać na czczo lub 8 godzin od ostatniego posiłku. Serdecznie zapraszamy.
   
 • 2009-08-12 - Zapraszamy Państwa do naszej dopiero co otwartej pracowni RTG. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych aparatów do wykonywania zdjęć rtg zębów jaki jest obecnie dostępny.
  Już teraz istnieje możliwość wykonania u nas punktowych zdjęć rtg zębów wraz z zapisem cyfrowym, przy bardzo ograniczonej dawce promieniowania.
   
 • 2009-07-01 - Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Polskim Towarzystwem Ultrasonograficznym uzyskując jako lekarze jednej z dwóch placówek w Krośnie certyfikat PTU z zakresu ultrasonografii ogólnej czyli badań jamy brzusznej i narządów położonych powierzchownie ( tarczyca, ślinianki, sutek, węzły chłonne obwodowe). Zapraszamy Państwa na najwyższej jakości badania USG bez kolejek, po wcześniejszej rejestracji.
   
 • 2009-06-16 - W związku z wyborem dostawcy urządzenia w ramach projektu „„Nowe usługi medyczne dla mieszkańców powiatu krośnieńskiego" nr RPPK.01.01.00-18-276/08, na sprzedaż przez oferenta zamawiającemu zestawu dwóch unitów stomatologicznych, informujemy że w dniu dzisiejszym spośród wszystkich złożonych ofert wybrano ofertę :
  Oferta z dnia 15.06.2009 „Stern Weber Polska”  Krzysztof Błażejczyk  02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 7 na 2 zestawy unitów stomatologicznych Anthos A3+. Odwołania od decyzji będą przyjmowane do dnia 17.06.2009 do godz.15.00 w siedzibie NZOZ Artmed.
   
 • 2009-06-04 - Zapytanie ofertowe - pobierz formularz.
   
 • 2009-05-18 - Otwieramy dla Państwa drzwi nowej kliniki medycznej. Położona na obrzeżach Krosna Klinika Medyczna Artmed z dogodnym dojazdem z centrum miasta umożliwia kompleksowe, specjalistyczne leczenie w zakresie medycyny i stomatologii.
   

W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii stomatologicznej.
Serdecznie zapraszamy.

<< powrót